KRESPOL
ul. Zygmunta 64,
93-331 Łódź

tel.: +48 42 645 31 25; +48 42 645 31 57
fax: +48 42 640 92 89

Hurt: handlowy@krespol.pl
Detal: sklep@krespol.pl
Zapisz się i bądź na bieżąco

Sukienka komunijna Od kilkunastu lat oferujemy Państwu wysokiej jakości stroje komunijne dla dziewcząt i chłopców. Uszyliśmy już tysiące strojów liturgicznych w wielu parafiach w Polsce i za granicą. Wychodząc naprzeciw życzeniom rodziców, do kolekcji wprowadziliśmy także sukienki komunijne. Każdego roku pracujemy nad nowymi wzorami - w najbliższym sezonie komunijnym proponujemy prawie 100 modeli alb i sukienek.

Wiemy jak ważną uroczystością dla dziecka i całej rodziny jest
I Komunia Św., dlatego dbamy o to, aby nasze wyroby były dopracowane w każdym detalu. Alby i sukienki naszej firmy wyróżnia estetyka wykonania, ciekawe wzornictwo oraz dobra jakość materiałów, z których są uszyte.
Ponadto stroje szyte są według bardzo szczegółowej tabeli rozmiarów, która gwarantuje dobre dopasowanie rozmiaru do dziecka .


Swoją ofertę kierujemy do:


Alba komunijna

KATALOG W PDF:


ZAMÓWIENIA GRUPOWE

Współpracujemy bezpośrednio z parafiami i szkołami, dostarczając alby i sukienki komunijne dla zorganizowanych grup dzieci.
Zachęcamy Państwa do składania zamówień grupowych, które pozwolą sprawniej przygotować się do uroczystości oraz są gwarancją atrakcyjnej ceny.
Zamówienia realizujemy wysyłkowo lub dojeżdżamy do grupy w ograniczonej strefie.